-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та муфти для водопроводу Грейгове-Степове, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-014572-a
Труби та муфти для водопроводу Грейгове-Степове, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Завершена
1 276 440.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 382.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 382.20 UAH
Номер:
76008b9d472f46a4aa12b899abf3a367
Внутрішній номер закупівлі:
19759629
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-014572-a
Замовник:
Воскресенська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04376682
-
Адреса:
57210, Україна, Миколаївська область, смт. Воскресенське, вул. Cоборна, буд. 86
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Кучманич +380512688421 04376682@mail.gov.ua https://voskresenska.rada.today
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 276 440.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 15:47 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 15:47 - 01.12.2023 00:00
Аукціон:
01.12.2023 13:36 - 01.12.2023 14:29
Період кваліфікації:
01.12.2023 14:29 - 11.12.2023 16:56
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 276 440.00 Труби та муфти для водопроводу Грейгове-Степове, код ДК 021:2015 (CPV): 44160000-9 – Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби