-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-011218-a
Торги не відбулися
16 996 867.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 84 984.34 UAH
мін. крок: 0.5% або 84 984.34 UAH
Номер:
3cd86b705a8441b2a201802dc2303c88
Внутрішній номер закупівлі:
19756193
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-011218-a
Замовник:
Департамент житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43944456
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, місто Подільськ, пр. Шевченка, будинок 7-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковальова Олександра Юріївна +380486223596 alekovanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
16 996 867.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 14:28 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 14:28 - 01.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
01.12.2023 00:02 - 06.12.2023 16:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 996 867.60 Нове будівництво швидкоспоруджувальної захисної споруди модульного типу цивільного захисту (200 людей) на території ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 Подільської міської ради за адресою: пров. Незалежності, 2а м. Подільськ, Подільського р-ну, Одеської області