-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-003885-a
Завершена
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 500.00 UAH
Номер:
3a689110a63c4c84b0070915d8f2c1f2
Внутрішній номер закупівлі:
19749964
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-003885-a
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26198838
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. Грушевського, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галина Ярославівна Квач +380352236032 inbox@te.court.gov.ua https://te.court.gov.ua/tu20/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 12:00 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 12:00 - 01.12.2023 18:00
Аукціон:
04.12.2023 13:34 - 04.12.2023 14:27
Період кваліфікації:
04.12.2023 14:27 - 11.12.2023 11:45
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 700 000.00 Електрична енергія