-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини трамвайних локомотивів
Тендер Prozorro UA-2023-11-23-003963-a
Завершена
3 620 997.92
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 36 209.98 UAH
мін. крок: 1% або 36 209.98 UAH
Номер:
fb9473d1415942c6a26695ddab3f9d54
Внутрішній номер закупівлі:
19748843
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-23-003963-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Салтівське трамвайне депо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37766028
-
Адреса:
61129, Україна, Харківська область, Харків, просп. Тракторобудівників, буд. 109
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Афанасьєва +380984486757 v.afanasieva@czo.kh.city
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 620 997.92 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.11.2023 10:42 - 28.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.11.2023 10:42 - 01.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
01.12.2023 10:00 - 04.12.2023 17:49
Період завантаження договору:
10.12.2023 00:00 - 20.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 620 997.92 Запасні частини трамвайних локомотивів