-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автогрейдер або еквівалент (ДК 021:2015:43220000-1 Грейдери та планувальники)
Тендер Prozorro UA-2023-11-22-018067-a
Торги не відбулися
7 214 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 72 149.70 UAH
мін. крок: 1% або 72 149.70 UAH
Номер:
53a76b4c90f94bda812e5fcb5addf624
Внутрішній номер закупівлі:
19743648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-22-018067-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ПОЛТАВАВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361661
-
Адреса:
36020, Україна, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ ПИЛИПА ОРЛИКА, будинок 40-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вікторія Фісенко +380532616092 tendervoda11@gmail.com http://www.vodokanal.poltava.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43220000-1 Грейдери та планувальникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 214 970.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2023 17:57 - 27.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2023 17:57 - 30.11.2023 01:00
Аукціон:
01.12.2023 15:30 - 01.12.2023 15:53
Період кваліфікації:
з 01.12.2023 15:53
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
12eb77a9e46c422a8e233b393dd64da7
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
14.12.2023 09:12 - 25.12.2023 00:00
Дата опублікування:
14.12.2023 09:12
Дата виконання:
25.12.2023 00:02
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴7 214 970.00 Автогрейдер або еквівалент (ДК 021:2015:43220000-1 Грейдери та планувальники)