• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Теплова гармата

Торги не відбулися

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: 9006cc2969964cdc991c4f7e533a3897
Внутрішній номер закупівлі: 19735553
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-22-009963-a   
Замовник: Департамент цивільного захисту Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Контактна особа: Волошин Ігор Миколайович +380567709039 kurjachenko@adm.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39720000-5 Неелектричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.11.2023 15:15 - 27.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.11.2023 15:15 - 30.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Теплова гармата