-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-016587-a
Торги не відбулися
477 920.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 779.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 779.20 UAH
Номер:
737621332f1e46a6a2e22cf4b1dca57a
Внутрішній номер закупівлі:
19723574
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-016587-a
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
477 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 17:00 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 17:00 - 29.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
29.11.2023 00:01 - 29.11.2023 15:19
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴477 920.00 Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)