-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09110000-3 - Тверде паливо (пелети)
Тендер Prozorro UA-2023-11-21-014472-a
Завершена
114 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 570.00 UAH
Номер:
dee356925c5547159ec0f44a370c7b45
Внутрішній номер закупівлі:
19721342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-21-014472-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "УРВЕНСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189297
-
Адреса:
35715, Україна, Рівненська область, Рівненська обл., Рівненський район, село Урвенна,, ВУЛИЦЯ ЗАМКОВА, будинок 53-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Самчук +380365257054 urvennapni@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2023 16:01 - 29.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2023 16:01 - 02.12.2023 11:01
Аукціон:
04.12.2023 11:03 - 04.12.2023 11:32
Період кваліфікації:
04.12.2023 11:32 - 06.12.2023 12:55
Період завантаження договору:
12.12.2023 00:00 - 22.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴114 000.00 09110000-3 - Тверде паливо (пелети)