-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія (код ДК 021:201509310000-5 - Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-017611-a
Торги не відбулися
480 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 400.00 UAH
Номер:
9926b36861bf4ea89e20c79e8655ab7d
Внутрішній номер закупівлі:
19706322
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-20-017611-a
Замовник:
ДУБІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ДУБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25452513
-
Адреса:
90531, Україна, Закарпатська область, Тячівський район, селище міського типу Дубове, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 124
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Сойма +380673570955 dubove-sch@tyachiv.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2023 19:57 - 25.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2023 19:57 - 28.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Електрична енергія (код ДК 021:201509310000-5 - Електрична енергія)