-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-017288-a
Торги не відбулися
64 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 323.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 323.50 UAH
Номер:
6bffe39655914ab4a79961595bc02a5e
Внутрішній номер закупівлі:
19706004
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-20-017288-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підлиська Мар’яна Йосифівна +380978854659 cervonevpu1997@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
64 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2023 18:32 - 25.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2023 18:32 - 28.11.2023 18:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴64 700.00 Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр