-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-11-20-002597-a
Завершена
5 229 986.34
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 26 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 26 150.00 UAH
Номер:
2d75a175f92f4524a477e016db78eacb
Внутрішній номер закупівлі:
19691333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-20-002597-a
Замовник:
МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24548180
-
Адреса:
65038, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Рибальська балка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Коробчинська +380482349067 inna-od-ua@ukr.net http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 229 986.34 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.11.2023 10:20 - 26.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.11.2023 10:20 - 29.11.2023 00:00
Аукціон:
29.11.2023 13:14 - 29.11.2023 13:43
Період кваліфікації:
29.11.2023 13:43 - 26.12.2023 14:52
Період завантаження договору:
01.01.2024 00:00 - 11.01.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 229 986.34 Природний газ