-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Дизельне паливо, бензин А-92, А-95
Тендер Prozorro UA-2018-05-03-000803-b
Завершена
2 780 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
cb6e9666452244378a24f2fe09156f46
Внутрішній номер закупівлі:
1969019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-05-03-000803-b
Замовник:
ДП "Могилів-Подільське лісове господарство"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00991433
-
Адреса:
24000, Україна, Вінницька область, Могилів-Подільський, вулиця О.Пчілки, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мудрий Сергій Васильович +380433765112 mplisgosp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Через відсутність достатньої кількості учасників замовником було двічі відмінено тендер на закупівлю за ДК021:2015 - 09130000-9 "Нафта та дистиляти"
Очікувана вартість:
2 780 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
40000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
24000, Україна, Вінницька область, м.Могилів-Подільський, вул. О.Пчілки,15
На карті
Бензин А-92
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
24000, Україна, Вінницька область, м.Могилів-Подільський, вул. О.Пчілки,15
На карті
Бензин А-95
Кількість
25000 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
24000, Україна, Вінницька область, м.Могилів-Подільський, вул. О.Пчілки,15
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ОККО Контракт
Оскарження: 03.05.2018 13:52 - 14.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Стоянський Сергій Сергійович 0432-52-58-12 ofiice@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька,15-17/18
Оскарження: 03.05.2018 13:52 - 14.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
2 780 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.05.2018 13:59
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e3e27e04378445f8554e804c98e04c6
Ідентифікатор договору:
UA-2018-05-03-000803-b-a1
Постачальник:
ПП ОККО Контракт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36248687
-
Контактна особа:
Стоянський Сергій Сергійович 0432-52-58-12 ofiice@gng.com.ua
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м.Київ, вул. Набережно-Хрещатицька,15-17/18
Номер договору:
25ОКПК-0212
Сума договору:
2 780 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.05.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
14.05.2018 00:00
Статус:
Підписаний