-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Музичні інструменти для Броварської міської дитячої школи мистецтв
Тендер Prozorro UA-2018-04-26-001400-a
Торги не відбулися
108 630.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 543.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 543.15 UAH
Номер:
96cf65fa20d2415a841f3a276873b7ed
Внутрішній номер закупівлі:
1968001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-26-001400-a
Замовник:
відділ культури Броварської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22202968
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, бульв.Незалежності, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петюк Юлія Володимирівна +380459451061 kulturabr@ukr.net http://www.kulturabr.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
37300000-1 Музичні інструменти та їх частиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
108 630.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
543.15 UAH
Період уточнення:
26.04.2018 14:21 - 02.05.2018 14:26
Період прийому пропозицій:
26.04.2018 14:21 - 12.05.2018 14:26
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Музичні інструменти
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Еквіп Хаб"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39877824
-
Контактна особа:
Цитоловська Марія Олександрівна +380512591402 docs@equiphub.com.ua
-
Адреса:
54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Московська, буд.24
Початкова пропозиція
107 995.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 995.00 UAH з ПДВ
Документи
17
Скарги
0