• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного ремонту електромережі третього поверху адміністративного приміщення Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області за адресою вул. Героя України Олексія Скоблі,15 у м. Хмельницькому Хмельницької області за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи.

Закупівля проводиться відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами). Усі документи пропозиції, що підготовлені безпосередньо учасником-резидентом, повинні бути складені українською мовою. Якщо в складі пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська, учасник надає переклад цього документу. Переклад повинен бути засвідченим підписом та печаткою (у разі використання) перекладача та підписом учасника. Розмір, вид та умови надання забезпечення пропозицій - забезпечення не вимагається, математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується.

Торги не відбулися

518 859.05 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 594.30 UAH
Номер: 70444d4245fd45249cff6c8be9b2d8a1
Внутрішній номер закупівлі: 19669789
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-16-017722-a   
Замовник: Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області
Контактна особа: Кучерук Іванна Андріївна +380382692436 kucheruk-ivanna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 518 859.05 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.11.2023 19:03 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.11.2023 19:03 - 24.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴518 859.05 Послуги з поточного ремонту електромережі третього поверху адміністративного приміщення Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області за адресою вул. Героя України Олексія Скоблі,15 у м. Хмельницькому Хмельницької області за кодом ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи.