• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Стрічка Летсар

код ДК 021:2015 19710000-6 Синтетичний каучук

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 3 034 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 3 034 дні назад

501 200.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.6% або 3 100.00 UAH
Номер: 461542f71e2b48a3a97ad8870d6ac73d
Внутрішній номер закупівлі: 1966701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-02-19-001084-a   
Замовник: ВП "Запорізька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом"
Контактна особа: Максим Бойко +56111 ootp1425@mgw.npp.zp.ua http://www.npp.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19710000-6 Синтетичний каучукАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 501 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.02.2018 17:33 - 25.02.2018 09:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2018 17:33 - 07.03.2018 09:00
Аукціон: 12.03.2018 14:50 - 12.03.2018 15:23
Період кваліфікації: 12.03.2018 15:23 - 11.05.2018 15:47

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴501 200.00 Стрічка Летсар