-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій
Тендер Prozorro UA-2023-11-16-010270-a
Подання тендерних пропозицій за частинами предмета закупівлі (лотами) умовами проведення цього тендеру замовником не передбачається.Тендерна пропозиція подається стосовно предмета закупівлі в цілому
Завершена
83 600.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 418.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 418.00 UAH
Номер:
8ce4b8a3c97a4919b5d54c003b32e50b
Внутрішній номер закупівлі:
19662342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-16-010270-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ПОЛІКЛІНІКА № 25" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003445
-
Адреса:
61050, Україна, Харківська область, місто Харків, вулиця Руставелі, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Рожкова +380973020864, +380577251178 25_pk.economist@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
83 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.11.2023 14:02 - 21.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.11.2023 14:02 - 24.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
24.11.2023 00:01 - 30.11.2023 10:50
Період завантаження договору:
06.12.2023 00:00 - 16.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴83 600.00 Дослідження на визначення антитіл до ВІЛ-інфекції методом ІФА, ДК 021:2015: 85145000-7 – Послуги медичних лабораторій