• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук» За Кодом ДК 021:2015 - 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»

Завершена

3 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 000.00 UAH
Номер: 6e4fc94bc72f48b8a4d1a0b26ce27af3
Внутрішній номер закупівлі: 19641086
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-15-006735-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Ольга Миколаївна Андрєєва +380442782313 andreev.a.78@ukr.net https://www.kyiv-oblosvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.11.2023 12:32 - 20.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 15.11.2023 12:32 - 23.11.2023 10:00
Аукціон: 24.11.2023 15:17 - 24.11.2023 15:40
Період кваліфікації: 24.11.2023 15:40 - 01.12.2023 10:27
Період завантаження договору: 07.12.2023 00:00 - 17.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 000 000.00 «Персональні комп’ютери форм-фактора ноутбук» За Кодом ДК 021:2015 - 30210000-4 «Машини для обробки даних (апаратна частина)»