-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
природний газ для потерб опалення
Тендер Prozorro UA-2023-11-14-004699-a
Торги не відбулися
198 646.68
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 993.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 993.23 UAH
Номер:
903ebf4726dc4b958052bc5efd89485d
Внутрішній номер закупівлі:
19621208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-14-004699-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00182113
-
Адреса:
46000, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, ВУЛИЦЯ С.КРУШЕЛЬНИЦЬКОЇ, будинок 18, офіс 305
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрій Панченко +380678963471 bazaspecmp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
198 646.68 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.11.2023 11:10 - 19.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.11.2023 11:10 - 22.11.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 646.68 природний газ для потреб опалення