• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з поточного (аварійного) ремонту трьох кабінетів другого поверху адміністративної будівлі із автостоянкою та ремонтною зоною (літера А) Державної організації «Автобаза Державного управління справами) за адресою: вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ

Завершена

497 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 485.00 UAH
Номер: 1c298b9a3c8c429a8441b8ca66813992
Внутрішній номер закупівлі: 19616715
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-14-000220-a   
Замовник: ДО "АВТОБАЗА ДУС"
Контактна особа: Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 497 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.11.2023 08:19 - 20.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 14.11.2023 08:19 - 23.11.2023 10:00
Період кваліфікації: 23.11.2023 10:03 - 23.11.2023 11:24
Період завантаження договору: 29.11.2023 00:00 - 09.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴497 000.00 Послуги з поточного (аварійного) ремонту трьох кабінетів другого поверху адміністративної будівлі із автостоянкою та ремонтною зоною (літера А) Державної організації «Автобаза Державного управління справами) за адресою: вул. Вознесенський Яр, 12-28, м. Київ