-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Автоматичні вимикачі, контактори
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-011333-a
Торги не відбулися
2 306 667.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 23 066.68 UAH
мін. крок: 1% або 23 066.68 UAH
Номер:
a39b704e1a1d490eb8eaa28d40e67dcc
Внутрішній номер закупівлі:
19611126
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-13-011333-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛІЗОВАНА ЗАКУПІВЕЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, місто Харків, вул.Конторська, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (ЦЗО)
Контактна особа:
Світлана Двойнос +380676307955 s.dvoinos@czo.kh.city
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 306 667.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2023 15:11 - 19.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2023 15:11 - 22.11.2023 09:00
Аукціон:
23.11.2023 13:13 - 23.11.2023 13:37
Період кваліфікації:
23.11.2023 13:37 - 29.11.2023 10:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 306 667.80 Автоматичні вимикачі, контактори