-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодулятори»
Тендер Prozorro UA-2018-04-24-001836-a
Торги не відбулися
25 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 125.00 UAH
Номер:
81f1476176df424bad67847726ff9dff
Внутрішній номер закупівлі:
1961096
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-24-001836-a
Замовник:
ПОКРОВСЬКА МІСЬКРАЙОННА ФІЛІЯ ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ "ДОНЕЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38531926
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Жорін +380623521982,+380623929275,+380623929022 krasn-lab@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33650000-1 Загальні протиінфекційні засоби для системного застосування, вакцини, антинеопластичні засоби та імуномодуляториАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
25 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
125.00 UAH
Період уточнення:
24.04.2018 15:24 - 30.04.2018 15:22
Період прийому пропозицій:
24.04.2018 15:24 - 10.05.2018 15:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сироватки
Кількість
25 одиниця
Період постачання
21.05.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЙОРДАНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "САНДІАНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14324574
-
Контактна особа:
Олег Кононенко +380503476733,+380504700130 sandiana@ukr.net
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, БУЛЬВАР МАШИНОБУДІВНИКІВ, будинок 24, квартира 36
Початкова пропозиція
20 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
20 200.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0