• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з розробки оригінал-макетів національних стандартів

Завершена

1 014 070.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 2 325.75 UAH
Номер: 7303d361b333422083061d8279e6296e
Внутрішній номер закупівлі: 1960379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-04-001557-c   
Замовник: ДП Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості"
Контактна особа: Гіптенко Ольга Миколаївна +380444523396 giptenko2903@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друкомАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 014 070.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.04.2018 17:02 - 10.04.2018 17:07
Період прийому пропозицій: 04.04.2018 17:02 - 20.04.2018 17:07
Аукціон: 23.04.2018 12:33 - 23.04.2018 13:38
Період кваліфікації: 23.04.2018 13:38 - 27.04.2018 14:42
Період завантаження договору: 23.04.2018 13:38 - 13.05.2018 13:38

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴548 921.40 Виготовлення оригінал- макетів 245 нормативних документів
  • Лот №2 ₴465 149.40 Виготовлення оригінал-макетів 196 нормативних документів