-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-11-13-003372-a
Торги не відбулися
1 026 341.18
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 131.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 131.71 UAH
Номер:
a90959a57bdd4092baf77dad8a799da0
Внутрішній номер закупівлі:
19603043
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-13-003372-a
Замовник:
Комунальний заклад позашкільної освіти "Житомирська дитячо - юнацька спортивна школа "Авангард" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24704504
-
Адреса:
10008, Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Фещенка - Чопівського, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Савчук Світлана Миколаївна +380967110512 avangard_zt@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 026 341.18 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.11.2023 10:51 - 18.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2023 10:51 - 21.11.2023 10:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 026 341.18 Природний газ