-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Котли твердопаливні
Тендер Prozorro UA-2023-11-10-011648-a
Завершена
265 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 325.00 UAH
Номер:
1a50dcfc9a7c468bbc864ca4637ee253
Внутрішній номер закупівлі:
19594529
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-10-011648-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДУБРОВИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44153430
-
Адреса:
34100, Україна, Рівненська область, місто Дубровиця, вул. Поштова, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інга Мірко +0956638826 osvita.dubr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
265 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.11.2023 16:04 - 15.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2023 16:04 - 18.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
18.11.2023 00:03 - 22.11.2023 14:51
Період завантаження договору:
28.11.2023 00:00 - 08.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴265 000.00 Котли твердопаливні