• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Медикаменти

Торги не відбулися

131 523.69 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 315.24 UAH
Номер: 8ed00666e38e40949467dd3c2c2d65dc
Внутрішній номер закупівлі: 19590574
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-10-007530-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 131 523.69 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.11.2023 12:58 - 17.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 10.11.2023 12:58 - 20.11.2023 10:00
Період кваліфікації: 20.11.2023 10:01 - 27.11.2023 15:06

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴131 523.69 Медикаменти