-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Люки каналізаційні за ДК 021:2015 код 44423710-1 Каналізаційні люки
Тендер Prozorro UA-2023-11-09-004457-a
Торги не відбулися
74 939.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 374.70 UAH
мін. крок: 0.5% або 374.70 UAH
Номер:
5e09c2041e6547faac920d43a78e7029
Внутрішній номер закупівлі:
19570652
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-09-004457-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Прилукитепловодопостачання" Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
32863684
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, м. Прилуки, вул. Садова, буд. 104
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Іванівна +380509952546 tsvitkova65@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
74 939.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.11.2023 11:08 - 14.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.11.2023 11:08 - 17.11.2023 11:01
Період кваліфікації:
17.11.2023 11:01 - 17.11.2023 13:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴74 939.00 Люки каналізаційні за ДК 021:2015 код 44423710-1 Каналізаційні люки