-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газ нафтовий скраплений, код ДК 021:2015: 09130000-9 "Нафта і дистиляти"
Тендер Prozorro UA-2023-11-08-011208-a
Газ нафтовий скраплений
Торги не відбулися
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 495.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 495.00 UAH
Номер:
e5deca8ee35b465bb3c0fd35b3c94e60
Внутрішній номер закупівлі:
19561154
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-08-011208-a
Замовник:
ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40324829
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, проспект Науки, б. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Камінькова +380577251900 gudpss@kh-consumer.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.11.2023 15:07 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.11.2023 15:07 - 16.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.11.2023 00:02 - 29.11.2023 13:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Газ нафтовий скраплений