• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Природний газ

Категорія замовника підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі». Назва товару чи послуги кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі та код товару чи послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником: Природний газ, код ДК 021:2015: 09120000-6 – Газове паливо. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська з урахуванням вимог тендерної документації. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається. Дата та час розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 Закону: не застосовується. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування) - не застосовується вид закупівлі - процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги (з особливостями), закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178; застосовані критерії оцінки – ціна.

Торги відмінено

2 814 161.30 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 14 071.00 UAH
Номер: 84ac6134700b4f53b6ad11c63dac5216
Внутрішній номер закупівлі: 19561125
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-08-011155-a   
Замовник: УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Маряна Юсиба +380997104097 myusiba20101978@gmail.com http://uzhoctavaschool.ucoz.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 814 161.30 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.11.2023 15:04 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2023 15:04 - 16.11.2023 10:00
Період кваліфікації: з 16.11.2023 10:03

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: eb6d663ed1f74ce5a466d198fd143684
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Під час проведення Закупівлі встановлено що у замовника відпала потреба у закупівлі природного газу відповідно до технічної специфікації зазначеної у Додатку 4 тендерної документації затвердженої для проведення закупівлі відкриті торги (ідентифікатор закупівлі - UA-2023-08-10-011570-a). Замовник не може внести зміни до технічної специфікації зазначеної у Додатку 4 тендерної документації після розкриття тендерних пропозицій, а саме збільшити кількість природного газу, необхідного замовнику.
Період оскарження: 20.11.2023 14:15 - 01.12.2023 00:00
Дата опублікування: 20.11.2023 14:15
Дата виконання: 01.12.2023 00:04
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴2 814 161.30 Природний газ