• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 854 035.68 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 270.18 UAH
Номер: bd2f834ac8c141a8b75cd89a70c6df3b
Внутрішній номер закупівлі: 19560771
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-08-010831-a   
Замовник: КЕВ м. Мукачеве
Контактна особа: Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 854 035.68 UAH з ПДВ
Період уточнення: 08.11.2023 14:55 - 13.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 08.11.2023 14:55 - 16.11.2023 14:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 854 035.68 Природний газ