-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги проведення медичного огляду працівників
Тендер Prozorro UA-2018-04-24-001347-b
згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні"
Завершена
655 452.00
UAH з ПДВ
Номер:
4942cbcb67b0464ebd33c12112ed2c4d
Внутрішній номер закупівлі:
1954944
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-24-001347-b
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна 380444255381 podil_zakypivli@ukr.net http://podilruo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
керуючись п.4 розділу 2 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості Учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до Учасника не відрізняються від вимог, що були визначені Замовником у тендерній документації можливо застосування переговорної процедури закупівлі згідно ЄЗС ДК 021:2015 - 85140000-2 "Послуги у сфері охорони здоров’я різні" (Послуги проведення медичного огляду працівників)
Очікувана вартість:
655 452.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги проведення медичного огляду працівників
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАЯН ВІННЕР"
Оскарження: 24.04.2018 16:32 - 05.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Т.Я. 675026072 nailtd@dmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Електриеів, 26 корпус 87
Оскарження: 24.04.2018 16:32 - 05.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
655 452.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.04.2018 17:00
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
6d2d43ebdca8491d995b7291d5cad41c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-24-001347-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАЯН ВІННЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35007886
-
Контактна особа:
Собкова Т.Я. 675026072 nailtd@dmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Електриеів, 26 корпус 87
Номер договору:
106
Сума договору:
655 452.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
26.04.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
08.05.2018 11:00
Статус:
Підписаний