-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-11-07-006916-a
Торги не відбулися
986 280.77
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 931.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 931.40 UAH
Номер:
0ac13c322fc34409b3fcfe6192758816
Внутрішній номер закупівлі:
19539875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-07-006916-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ШРАМКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04407709
-
Адреса:
19812, Україна, Черкаська область, Драбівський р-н, село Шрамківка, ВУЛИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олег Криволап +380967140518 olegkrivolap@ukr.net https://shramkivska-gromada.gov.ua/prozorro/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
986 280.77 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.11.2023 12:18 - 12.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.11.2023 12:18 - 15.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴986 280.77 Природний газ (Код ДК 021:2015- 09120000-6 – Газове паливо)