• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Фетальний монітор, НК 024:2023: 43958 Фетальний кардіологічний монітор, Крісло гінекологічне, НК 024:2023: 36065 - Крісло гінекологічне для огляду/терапевтичних процедур механічне

Завершена

459 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 295.00 UAH
Номер: cb1e26f19faa494b8c70fb50249f962a
Внутрішній номер закупівлі: 19531379
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-06-014714-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПЕРИНАТАЛЬНИЙ ЦЕНТР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Ніна Зобків +380967201978 mkpc.if@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 459 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2023 17:09 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2023 17:09 - 14.11.2023 18:00
Період кваліфікації: 14.11.2023 18:01 - 16.11.2023 18:58
Період завантаження договору: 22.11.2023 00:00 - 02.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴459 000.00 ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33190000-8: Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Фетальний монітор, НК 024:2023: 43958 Фетальний кардіологічний монітор, Крісло гінекологічне, НК 024:2023: 36065 - Крісло гінекологічне для огляду/терапевтичних процедур механічне