• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Рамка дерев'яна 3520х1060мм, Рамка дерев'яна 3000х1060мм

Торги не відбулися

104 082.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 040.82 UAH
Номер: 5ea0f00f3aef4b4ab070e8b9148f9b43
Внутрішній номер закупівлі: 19523991
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-06-007272-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 104 082.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.11.2023 13:06 - 11.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.11.2023 13:06 - 14.11.2023 10:00
Період кваліфікації: 14.11.2023 10:03 - 20.11.2023 10:16

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴104 082.00 Рамка дерев'яна 3520х1060мм, Рамка дерев'яна 3000х1060мм