-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09310000-5 Електрична енергія (для потреб навчальних корпусів)
Тендер Prozorro UA-2023-11-03-006537-a
Завершена
383 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 917.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 917.50 UAH
Номер:
9c6031e63e8f45f78e0421b9503d40db
Внутрішній номер закупівлі:
19507788
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-03-006537-a
Замовник:
Одеський державний аграрний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
00493008
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, 99
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костянтин Стороженко +380635240367, +380487845733 provision@osau.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
383 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.11.2023 12:21 - 08.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.11.2023 12:21 - 11.11.2023 00:00
Аукціон:
13.11.2023 15:11 - 13.11.2023 15:46
Період кваліфікації:
13.11.2023 15:46 - 15.11.2023 11:07
Період завантаження договору:
21.11.2023 00:00 - 01.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴383 500.00 09310000-5 Електрична енергія (для потреб навчальних корпусів)