-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали
Тендер Prozorro UA-2018-04-20-000934-b
Торги не відбулися
100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 500.00 UAH
Номер:
5df3e8ec67294acebb02793c3a82ecbb
Внутрішній номер закупівлі:
1948257
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-20-000934-b
Замовник:
Відділ освіти Новосанжарської районної державної адміністрації Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145613
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, вул. Центральна, 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михальчук Віталій Леонтійович 380958199156 newsan_osvita@ukr.net http://vo-newsan.ucoz.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
20.04.2018 14:18 - 27.04.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2018 14:18 - 07.05.2018 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
бензин марки А-92
Кількість
1200 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
дизельне паливо
Кількість
2250 літр
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
39300, Україна, Полтавська область, смт. Нові Санжари, на АЗС учасника переможця
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Спектр
×
-
Код ЄДРПОУ:
31040677
-
Контактна особа:
Лисенко Андрій Миколайович +380534431779 spektr1621@ukr.net
-
Адреса:
39300, Україна, Полтавська область, смт Нові Санжари, вул Геологічна 1
Початкова пропозиція
91 765.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
91 765.50 UAH з ПДВ
Документи
6
Скарги
0