-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 33600000-6 Фармацевтична продукція (вакцина для профілактики гепатиту В рекомбінантна рідка , ВЕРОРАБ / VERORAB Вакцина антирабічна інактивована суха, ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ), Алтеана, Таміфлю, БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка), Лот1- Вакцина для профілактики гепатиту В (МНН-Очищений HBsAg); Лот2- ВЕРОРАБ /VERORAB (МНН-Rabies vaccine for human use, prepared on cell cultures (inactivated); Лот3 - ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ) (МНН – Імуноглобулін); Лот4-Алтеана (МНН-Анатоксин правцевий); Лот5-ТАМІФЛЮ® (МНН-Озельтамівір ); Лот 6 - БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ (МНН-Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка).
Тендер Prozorro UA-2018-04-19-001605-a
Торги не відбулися
323 558.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 182.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 182.00 UAH
Номер:
c22c59e2d6154837891e815efd2d9956
Внутрішній номер закупівлі:
1948178
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-19-001605-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
323 558.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.04.2018 15:02 - 26.04.2018 08:00
Період прийому пропозицій:
19.04.2018 15:02 - 06.05.2018 08:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴38 870.00 Лот1- Вакцина для профілактики гепатиту В (МНН-Очищений HBsAg)
- Лот №2 ₴53 800.00 Лот2- ВЕРОРАБ /VERORAB (МНН-Rabies vaccine for human use, prepared on cell cultures (inactivated)
- Лот №3 ₴75 740.00 Лот3 - ІМУНОГЛОБУЛІН АНТИРАБІЧНИЙ (КІНСЬКИЙ) (МНН – Імуноглобулін)
- Лот №4 ₴44 900.00 Лот4-Алтеана (МНН-Анатоксин правцевий)
- Лот №5 ₴18 260.00 Лот5-ТАМІФЛЮ® (МНН-Озельтамівір )
- Лот №6 ₴91 988.00 Лот 6 - БУСТРИКС™ /BOOSTRIX™ (МНН-Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка)