-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні))
Тендер Prozorro UA-2023-10-31-006039-a
Завершена
198 559.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 992.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 992.80 UAH
Номер:
8660d72711f84704a791a589f8f8f13c
Внутрішній номер закупівлі:
19466253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-31-006039-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20632802
-
Адреса:
25009, Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький, вул. Соборна, 7а
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Недостоєва Лілія Василівна +380522377054 gu@kr.pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79620000-6 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовимАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 559.08 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2023 13:37 - 05.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2023 13:37 - 08.11.2023 13:42
Період кваліфікації:
08.11.2023 13:42 - 10.11.2023 14:53
Період завантаження договору:
16.11.2023 00:00 - 26.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 559.08 Послуги із забезпечення персоналом, у тому числі тимчасовим (Послуги машиністів (кочегарів котельні))