-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Модулі, комутатор та інше
Тендер Prozorro UA-2023-10-31-005743-a
Завершена
174 615.31
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 746.15 UAH
мін. крок: 1% або 1 746.15 UAH
Номер:
5c372428007e4d2da18f619a1f79c1b6
Внутрішній номер закупівлі:
19465936
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-31-005743-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32420000-3 Мережеве обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
174 615.31 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2023 13:19 - 10.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2023 13:19 - 13.11.2023 10:00
Період кваліфікації:
13.11.2023 10:02 - 16.11.2023 14:43
Період завантаження договору:
22.11.2023 00:00 - 02.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴174 615.31 Модулі, комутатор та інше