-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело резервного живлення - дизельний генератор з вбудованим АВР
Тендер Prozorro UA-2023-10-30-010936-a
Торги не відбулися
1 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 000.00 UAH
Номер:
4764523514534393ac6c55bbb299901f
Внутрішній номер закупівлі:
19457912
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-30-010936-a
Замовник:
ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13737082
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Задорожня +30970621250 olyatender20@ukr.net http://vshsuzirya.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.10.2023 16:17 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.10.2023 16:17 - 07.11.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Джерело резервного живлення - дизельний генератор з вбудованим АВР