• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Медичний огляд осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та медичний огляд осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов

Торги не відбулися

522 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 220.00 UAH
Номер: 8bca45633e554da8990d531a86520d9c
Внутрішній номер закупівлі: 1944855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-19-001998-a   
Замовник: Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Києві
Контактна особа: Семен Лебедєв +380442724916 lebedev.kyiv@mns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 522 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 5 220.00 UAH
Період уточнення: 19.04.2018 16:10 - 24.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 19.04.2018 16:10 - 04.05.2018 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Медичний огляд осіб, які працюють в шкідливих виробничих умовах та медичний огляд осіб, які працюють без шкідливих виробничих умов
Код ДК 021:2015: 85111000-0 Послуги лікувальних закладів
Кількість 2471 послуга
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 01601, Україна, Київ, м. Київ, за адресою Учасника-переможця На карті