-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-011993-a
Завершена
572 605.53
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
мін. крок: 1% або 5 726.05 UAH
Номер:
51b51c9235c04eb3979a9dcf4259215f
Внутрішній номер закупівлі:
19444318
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-011993-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Водоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327121
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Святого Миколая, будинок 61
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Плешкунов Олександр Олександрович 380612711207 pleshkunov.a@vodokanal.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
572 605.53 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 16:20 - 01.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 16:20 - 04.11.2023 00:00
Аукціон:
06.11.2023 14:45 - 06.11.2023 15:08
Період кваліфікації:
06.11.2023 15:08 - 15.11.2023 17:35
Період завантаження договору:
21.11.2023 00:00 - 01.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 605.53 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо, телевізійної, аудіо та відеоапаратури. Монтаж системи відеоспостереження на об’єкті КП «Водоканал» за адресою вул. Вузлова, 23, м.Запоріжжя.