-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) у Подільському районі).
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-011622-a
Завершена
18 541 653.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 92 708.27 UAH
мін. крок: 0.5% або 92 708.27 UAH
Номер:
70a3b95aa6db40ccb537d2b6aaa50a1c
Внутрішній номер закупівлі:
19443992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-011622-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38721915
-
Адреса:
65107, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Канатна, буд. 83
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Шевчук +380487283505 tshevchuk@odessa.gov.ua http://ecology.odessa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
18 541 653.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 16:02 - 03.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 16:02 - 06.11.2023 15:46
Аукціон:
07.11.2023 13:13 - 07.11.2023 13:36
Період кваліфікації:
07.11.2023 13:36 - 08.11.2023 10:00
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴18 541 653.00 ДК 021:2015 - 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, видалення відходів виробництва, одержання і застосування біоцидів та фітофармацевтичних препаратів, включно з відходами пестицидів та гербіцидів, які не відповідають стандартам, мають прострочений термін придатності чи не придатні для використання за призначенням (код А4030) у Подільському районі).