-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Тендер Prozorro UA-2018-04-20-001069-b
ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід)
Завершена
770 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
864ca2a62de449228fe314bd88fa09de
Внутрішній номер закупівлі:
1944334
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-20-001069-b
Замовник:
Відділ освіти Хотінської селищної ради об'єднаної територіальної громади Сумського району Сумської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41073892
-
Адреса:
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Хотінь, вул. Соборна, буд. 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іванченко Андрій Володимирович 380992721744 xotintender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Замовником двічі було оголошено тендер в електронній системі закупівель з метою придбання товару: ДК 021:2015 - 03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід) (ідентифікатори закупівель UA-2018-03-05-001336-a та UA-2018-03-21-001185-a). Проте двічі процедуру відкритих торгів було відмінено на підставі абз. 5 частини першої ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (зі змінами) у зв’язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій (до участі у закупівлях не надійшло жодної тендерної пропозиції). Враховуючи зазначене, тендерним комітетом ухвалено рішення щодо застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до пункту 4 частини другої ст. 35 Закону. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: звіти про результати проведення процедури UA-2018-03-05-001336-a від 21.03.2018 року та UA-2018-03-21-001185-a від 06.04.2018 року.
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дрова паливні твердолистяних порід
Кількість
1000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
42320, Україна, Сумська область, Сумський район, смт.Хотінь, вул. Шкільна, буд.10; 42320, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Писарівка, вул. Шосейна, буд.86; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Кіндратівка, вул. Гагаріна, буд.7; вул. Гагаріна, буд.1; 42316, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Олексіївка, вул. Шкільна, буд.28, вул. Шкільна, буд.32; 42315, Україна, Сумська область, Сумський район, с.Степне, вул. Набережна, буд.13
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
Оскарження: 20.04.2018 15:30 - 01.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
СОРОКОЛІТ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ 380542616037 sumylisgosp@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Низи, Низівське лісництво
Оскарження: 20.04.2018 15:30 - 01.05.2018 00:00
Ціна пропозиції
770 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.04.2018 15:32
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a809c0d35e364ec99a96e08490d40132
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-20-001069-b-a1
Постачальник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СУМСЬКЕ ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00992964
-
Контактна особа:
СОРОКОЛІТ МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ 380542616037 sumylisgosp@gmail.com
-
Адреса:
42355, Україна, Сумська область, Сумський район, смт. Низи, Низівське лісництво
Номер договору:
79
Сума договору:
770 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
04.05.2018 09:00
Статус:
Підписаний