-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та проведення аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції, кондиціювання та холодопостачання приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 «50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок)
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-002270-a
Завершена
3 499 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 17 496.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 17 496.40 UAH
Номер:
9fd8d836f2c14416a4bb9527ec4c38aa
Внутрішній номер закупівлі:
19434620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-002270-a
Замовник:
Львівський регіональний структурний підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України
×
-
Код ЄДРПОУ:
19326017
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, вул.Любінська 217 а/с 3983
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Надія Мілованова +380322972157 milovanova_nv@uksatse.aero
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 499 280.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 10:19 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 10:19 - 03.11.2023 23:00
Період кваліфікації:
03.11.2023 23:03 - 07.11.2023 11:52
Період завантаження договору:
13.11.2023 00:00 - 23.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 499 280.00 Послуги з технічного обслуговування та проведення аварійних ремонтів устаткування систем вентиляції, кондиціювання та холодопостачанняя приміщень в будівлях Львівського РСП Украероруху (ДК 021:2015 "50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок")