-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015-38550000-5 Лічильники
Тендер Prozorro UA-2023-10-27-002172-a
Торги не відбулися
93 636.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 936.36 UAH
мін. крок: 1% або 936.36 UAH
Номер:
92d876aa144d4405960f4feffb1213d1
Внутрішній номер закупівлі:
19434520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-27-002172-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 636.30 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.10.2023 10:15 - 04.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.10.2023 10:15 - 07.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.11.2023 00:00 - 08.11.2023 14:10
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 636.30 ДК 021:2015-38550000-5 Лічильники