• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Залізний купорос

Торги не відбулися

3 150 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 500.00 UAH
Номер: 9e98b8bef188461db0374f99a640222f
Внутрішній номер закупівлі: 19426410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-26-009735-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 26.10.2023 14:41 - 31.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 26.10.2023 14:41 - 03.11.2023 10:00
Аукціон: 06.11.2023 12:20 - 06.11.2023 12:43
Період кваліфікації: 06.11.2023 12:43 - 11.12.2023 10:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 150 000.00 Залізний купорос