-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція (БУСТРИКС™ (BOOSTRIX™), ВЕРОРАБ /VERORAB, БІОЛІК Туберкулін ППД-Л, Вакцина для профілактики гепатиту В, Алтеана, Таміфлю)
Тендер Prozorro UA-2018-03-29-000761-a
Завершена
255 177.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 73.57 UAH
мін. крок: 0% або 73.57 UAH
Номер:
33ebcd4838854b3eaafe961b66323750
Внутрішній номер закупівлі:
1941291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-29-000761-a
Замовник:
Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
26281781
-
Адреса:
62416, Україна, Харківська область, смт. Пісочин, пров. Транспортний, 4-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
255 177.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2018 12:50 - 04.04.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2018 12:50 - 14.04.2018 00:00
Аукціон:
16.04.2018 13:36 - 16.04.2018 14:24
Період кваліфікації:
16.04.2018 14:24 - 19.04.2018 11:12
Період завантаження договору:
16.04.2018 14:24 - 06.05.2018 14:24
Тендерна документація
- Лот №1 ₴91 990.00 Лот1- БУСТРИКС™ (BOOSTRIX™) (МНН-Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка); Комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюку ацелюлярна очищена інактивована рідка. Суспензія для ін'єкцій 0,5 мл /дозу по одній дозі у попердньо наповненому шприці; по 1 попередньо наповненому шприцу у комплекті з двома голками в пластиковому контейнері; по 1 контейнеру у картонній коробці з маркуванням українською мовою;
- Лот №2 ₴53 800.00 Лот2- ВЕРОРАБ /VERORAB (МНН-Rabies vaccine for human use, prepared on cell cultures (inactivated) Вакцина антирабічна інактивована суха. Порошок для суспензії для ін'єкцій По 1 дозі у флаконах №1 у комплекті з розчинником по 0,5 мл у попередньо заповнених шприцах №1;
- Лот №3 ₴7 357.00 Лот3 - БІОЛІК Туберкулін ППД-Л (МНН- Туберкулін / Tuberculin) розчин для ін'єкцій 2 ТО/доза комплект: 1 ампула по 0,6 мл (6 доз), 3 шприци з голками для витягання, 3 голки для введення
- Лот №4 ₴38 870.00 Лот4- Вакцина для профілактики гепатиту В (МНН-Очищений HBsAg) рекомбінантна рідка суспензія для ін'єкцій 20 мкг/дозу по 1,0 мл (1 доза) у флаконі; по 1 флакону у картонній пачці з маркуванням українською мовою "Ел Джі Лайф Сайенсіс Лтд
- Лот №5 ₴44 900.00 Лот5 -Алтеана (МНН-Анатоксин правцевий)суспензія не менше 40 МО/0,5 мл для ін`єкцій 1 доза (0,5 мл) по 1 дозі (0,5 мл) у попередньо наповнених шприцах з прикріпленою голкою №1
- Лот №6 ₴18 260.00 Лот6-ТАМІФЛЮ® (МНН-Озельтамівір ) капсули 75 мг По 10 капсул у блістері; по 1 блістеру в картонній коробці з маркуванням українською мовою.