-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканер книжковий)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-011908-a
Завершена
27 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 135.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 135.00 UAH
Номер:
58ad98b42c384733b4a425a2bb501178
Внутрішній номер закупівлі:
19412593
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-011908-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
27 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 15:40 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 15:40 - 02.11.2023 00:00
Період кваліфікації:
02.11.2023 00:02 - 07.11.2023 17:39
Період завантаження договору:
13.11.2023 00:00 - 23.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 000.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Сканер книжковий)