-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №26 за адресою: м. Краматорськ, вул. Софіївська, буд. 128 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)
Тендер Prozorro UA-2023-10-25-011885-a
Завершена
255 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 554.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 554.00 UAH
Номер:
b1f6a7d63a144fdfbeb18a3e6992dac4
Внутрішній номер закупівлі:
19412499
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-25-011885-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Катерина Некрасова +380626471538 kramgoroo_dz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
255 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.10.2023 15:37 - 02.11.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.10.2023 15:37 - 05.11.2023 17:00
Період кваліфікації:
05.11.2023 17:02 - 08.11.2023 08:29
Період завантаження договору:
14.11.2023 00:00 - 24.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴255 340.00 «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану віконних та дверних блоків будівлі ЗОШ №26 за адресою: м. Краматорськ, вул. Софіївська, буд. 128 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7)