• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 31320000-5 Електророзподільні кабелі (Кабель для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

27 750.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 138.75 UAH
Номер: acd2eea315ce4eb883e9e4fb07c11d0a
Внутрішній номер закупівлі: 19409248
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-10-25-008571-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31320000-5 Електророзподільні кабеліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 27 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 25.10.2023 14:09 - 30.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 25.10.2023 14:09 - 02.11.2023 00:00
Період кваліфікації: 02.11.2023 00:01 - 02.11.2023 08:25
Період завантаження договору: 08.11.2023 00:00 - 18.11.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴27 750.00 Кабель для філії